Omschrijving
Reinigingsset voor de Magicard 300 of Magicard 600
- Zorg voor afdrukken van hoge kwaliteit op elke kaart
- Goed voor 10 reinigingscycli
- Set bevat reinigingskaarten en reinigingsstift
| Artikelnummer | 321983 |
| Bestelreferentie | 3633-0053 |
| Totaal aantal per pak | 1 Kit / Zak |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Brady® |
| Merknaam | Magicard |
| Land van oorsprong | United States of America |
| Afmeting - Breedte (mm) | 76.20 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 254.00 mm |
| Dikte (mm) | 0.76 mm |
| Kleur | Wit |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printer Compatibiliteit | PA1321, PA1323, Pronto 100 |
| Inclusief | 10 reinigingskaarten en 1 reinigingsmarker |
| UNSPSC | 45101613 |
| RoHS Compliance Status | Niet van toepassing op dit artikel |
| REACH SVHC Status | Part does not contain an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 25 June 2025 |