Omschrijving
De Magicard 300 is robuust, duurzaam en betrouwbaar en daardoor uitstekend geschikt voor scholen, universiteiten en middelgrote bedrijven die tot 10.000 kaarten per jaar printen. Als het aankomt op het veilig en betrouwbaar printen van ID-kaarten, kunt u vertrouwen op de Magicard 300.
- Hoogwaardig dubbelzijdig printen - De Magicard 300 biedt een breed kleurenspectrum en print met 300 x 300 dpi, ideaal voor het printen van foto's op ID-kaarten, bedrijfslogo's en andere afbeeldingen.
- Vertrouwde identiteit - Een HoloKote® beveiligingswatermerk kan op het kaartoppervlak worden geprint. De Magicard 300 wordt geleverd met 4 standaardontwerpen en u kunt tot 4 aangepaste ontwerpen toevoegen, zoals uw bedrijfslogo of een ander uniek beveiligingsontwerp
- Codering van magneetstripkaarten - Print en programmeer uw magneetstripkaart in één keer.
- Digital Shredding™ - Zodra gegevens voor de printopdracht zijn gebruikt, worden ze onleesbaar gemaakt, wat bijdraagt aan de beveiliging van de gebruikersgegevens.
- Bedreigingsbenchmark - We voeren beveiligingsscans uit op basis van de National Vulnerabilities Database. Daarnaast sturen we regelmatig updates naar het toestel, zodat u er zeker van kunt zijn dat de printersoftware en bijbehorende systeemconfiguratie voldoen aan de hoogste beveiligingsniveaus.
| Artikelnummer | 321942 |
| Bestelreferentie | 3300-0022-3 |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicard™ |
| Land van oorsprong | United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
| Afmeting - Breedte (mm) | 215 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 242 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 408 mm |
| Gewicht (kg) | 4.98 kg |
| Schermgrootte | 60.00 x 19.00 mm |
| Afmeting | 215 mm (B) x 242 mm (H) x 408 mm (D) |
| Kleur | Wit |
| Connectie Opties | Ethernet, USB 2.0 type A hostpoort (1 achter) |
| Schermtype | Eenkleurig lcd-scherm |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.7.x, Windows® 10, Windows® 11 |
| Gebruikstemperatuur | 10°C - 30°C |
| Energiebron | AC-adapter |
| Voedingsspanning | 110 - 240 V |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Holokote, Holopatch |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Dubbelzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 300 dpi |
| Coderingstype | Magnetische codering |
| Elektronische beveiliging | Digitale vernietiging |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 720 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 160 |
| Compatibele materialen | CR79, CR80 |
| Inclusief | Deze Magicard 300-printer wordt geleverd met een kaartinvoerlade, een kaartuitvoerlade, een voedingseenheid (inclusief UK en EU kabel), een USB-kabel, een reinigingskaart en een Snelstartgids. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Limited |
| Instructies voor veilig gebruik | SUI_Magicard_Products.pdf |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part contains an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 14 June 2023 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |