Omschrijving
De Magicard 600 met wifi heeft een hogere printsnelheid, een hogere kwaliteit en geoptimaliseerde beveiligingsfuncties en integreert naadloos met bestaande infrastructuur voor een veilige verwerking van ID-gegevens.
- Hoge printkwaliteit - De Magicard 600 biedt een breed kleurenspectrum en print met 600 x 300 dpi, ideaal voor fotokaarten met superscherpe tekst in kleine lettertypes
- Fraudebestrijding - De Magicard 600 biedt de mogelijkheid om een gepersonaliseerd HoloKote®-watermerk op elke kaart te printen. Elk toestel kan tot 10 gepersonaliseerde HoloKote®-ontwerpen opslaan.
- Codering van magneetstripkaarten - Print en programmeer uw magneetstripkaart in één keer.
- Digital Shredding™ - Zodra gegevens voor de printopdracht zijn gebruikt, worden ze onleesbaar gemaakt, wat bijdraagt aan de beveiliging van de gebruikersgegevens.
- Bedreigingsbenchmark - We voeren beveiligingsscans uit op basis van de National Vulnerabilities Database. Daarnaast sturen we regelmatig updates naar het toestel, zodat u er zeker van kunt zijn dat de printersoftware en bijbehorende systeemconfiguratie voldoen aan de hoogste beveiligingsniveaus.
| Artikelnummer | 321946 |
| Bestelreferentie | 3652-5002/3 |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicard™ |
| Land van oorsprong | United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
| Afmeting - Breedte (mm) | 211 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 248 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 475 mm |
| Gewicht (kg) | 4.7 kg |
| Schermgrootte | 60.00 x 24.00 mm |
| Afmeting | 211 mm (B) x 248 mm (H) x 475 mm (D) |
| Kleur | Wit |
| Connectie Opties | Ethernet, USB 3.0 Type A, Wi-Fi |
| Schermtype | Eenkleurig lcd-scherm |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.7.x, Windows® 10, Windows® 11 |
| Gebruikstemperatuur | 10°C - 30°C |
| Energiebron | AC-adapter |
| Voedingsspanning | 110 - 240 V |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Holokote, Holopatch |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Eenzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 600 x 300 dpi |
| Coderingstype | Magnetische codering |
| Elektronische beveiliging | Digitale vernietiging |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 750 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 190 |
| Compatibele materialen | CR79, CR80 |
| Inclusief | Deze Magicard 600-printer wordt geleverd met een kaartinvoerlade, een kaartuitvoerlade, een wifi-dongle, een voedingseenheid (inclusief UK en EU kabel), een USB-kabel, een reinigingskaart en een Snelstartgids. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Plus |
| Instructies voor veilig gebruik | SUI_Magicard_Products.pdf |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part contains an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 14 June 2023 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |