Omschrijving
Ontdek de Pronto100-starterkit - de ideale oplossing om snel badges van hoge kwaliteit te printen. Deze kit bevat alles wat u nodig heeft om de badges te printen die u wilt: een Pronto100-printer, 200 blanco kaarten en 2 printlinten (goed voor 200 afdrukken), en biedt uitzonderlijke waarde voor bedrijven, scholen en andere organisaties.
- Hoge snelheid - Print met vertrouwen badges in drukke omgevingen met een snelheid van 23 seconden per badge.
- Superieure printkwaliteit - Print eenvoudig badges met fotorealistische kleuren van rand tot rand voor een professioneel resultaat, bij elke badge.
- Praktisch, naar voren gericht ontwerp - Met zowel invoer- als uitvoerhoppers aan de voorkant van de printer is de Pronto100 eenvoudig te gebruiken, zelfs in compacte ontvangstruimten.
- Verbeterde beveiliging - Voorkom onbevoegde kopieën door 1 van de 3 HoloKote® watermerkontwerpen direct op het kaartoppervlak aan te brengen. Bescherm de privacy door gevoelige gebruikersinformatie automatisch te wissen met ingebouwde Digital Shredding™.
- Geschikt voor Ethernet - Print naadloos vanaf meerdere stations, wat de Pronto100 perfect maakt voor gedeelde kantoorruimtes en samenwerkingsomgevingen.
| Artikelnummer | 323778 |
| Bestelreferentie | 3100-0001-3SP |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicar |
| Land van oorsprong | United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
| Afmeting - Breedte (mm) | 180 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 208 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 255 mm |
| Gewicht (kg) | 4.99 kg |
| Afmeting | 180 mm (B) x 208 mm (H) x 255 mm (D) |
| Kleur | Wit |
| Connectie Opties | Ethernet, USB 2.0 type A hostpoort (1 achter) |
| Schermtype | Geen |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Windows 10, Windows 11 |
| Gebruikstemperatuur | 10 - 30 graden celsius |
| Energiebron | AC-adapter |
| Voedingsspanning | 110 - 240 V |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Holokote, Holopatch |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Eenzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 300 dpi |
| Coderingstype | Geen |
| Elektronische beveiliging | Digitale vernietiging |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 766 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 200 |
| Compatibele materialen | CR79, CR80 |
| Inclusief | Deze Pronto100-printer wordt geleverd met een voedingseenheid, USB-kabel, reinigingskaart, snelstartgids, 2 printlinten voor 200 afdrukken en 2 x 100 CR80 pvc-kaarten. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Limited |
| Instructies voor veilig gebruik | SUI_Magicard_Products.pdf |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part contains an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 21 January 2025 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |