Omschrijving
De Magicard Prima 8 biedt een betrouwbare, robuuste oplossing voor de onmiddellijke uitgifte en laminering van kaarten in een compact formaat. Met behulp van retransfer printen worden afbeeldingen eerst op een dunne film geprint en vervolgens met hitte op het kaartoppervlak overgebracht. Hierdoor ontstaat een glanzende afbeelding met een hoge resolutie die direct over de rand van de kaart wordt geprint.
- Voeg deze laminator toe aan de Prima 8 Duo en print en lamineer uw kaarten in één keer aan beide zijden
- Voorzie uw kaart van extra bescherming door een overlaminaat over de bedrukking aan te brengen
- Visuele beveiliging - holografische laminaten en uv-filmopties
| Artikelnummer | 321958 |
| Bestelreferentie | PRIMA452 |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicard™ |
| Land van oorsprong | Thailand |
| Afmeting - Breedte (mm) | 211.5 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 248 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 475.5 mm |
| Gewicht (kg) | 4.7 kg |
| Afmeting | 211,5 mm (B) x 248 mm (H) x 475,5 mm (D) |
| Kleur | Wit, blauw |
| Connectie Opties | Ethernet, USB |
| Schermtype | Eenkleurig lcd-scherm |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Windows® 10, Windows® 7, Windows® 8, Windows® Server 2012, Windows® Server 2016 |
| Gebruikstemperatuur | 15°C - 30°C |
| Energiebron | AC-adapter |
| Voedingsspanning | 110 - 240 V |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Hologram, Uv-effect |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Dubbelzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 600 dpi |
| Coderingstype | Geen |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 750 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 190 |
| Inclusief | Deze Prima 8-lamineermachine wordt geleverd met een handleiding, 2 voedingskabels (UK en EU stekker), een aansluitadapter, een reinigingskaart en een spoel. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Plus |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part does not contain an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 17 January 2023 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |