Omschrijving
De Magicard Prima 8 biedt een betrouwbare, robuuste oplossing voor de onmiddellijke uitgifte en laminering van kaarten in een compact formaat. Met behulp van retransfer printen worden afbeeldingen eerst op een dunne film geprint en vervolgens met hitte op het kaartoppervlak overgebracht. Hierdoor ontstaat een glanzende afbeelding met een hoge resolutie die direct over de rand van de kaart wordt geprint.
- Print hoogwaardige kaarten in full colour over de rand aan beide zijden
- Uitgerust met een reeks kaartcoderingssystemen om beveiligde elektronische gegevens op kaarten te schrijven op de plaats van uitgifte
- Smartcardcodering - Print en programmeer uw smartcard in één beweging.
| Artikelnummer | 321955 |
| Bestelreferentie | PRIMA812 |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicard™ |
| Land van oorsprong | Thailand |
| Afmeting - Breedte (mm) | 211.5 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 248 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 475.5 mm |
| Gewicht (kg) | 15.5 kg |
| Afmeting | 211,5 mm (B) x 248 mm (H) x 475,5 mm (D) |
| Kleur | Wit, blauw |
| Connectie Opties | Ethernet, USB |
| Schermtype | Eenkleurig lcd-scherm |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Windows® 10, Windows® 7, Windows® 8, Windows® Server 2012, Windows® Server 2016 |
| Gebruikstemperatuur | 15°C - 30°C |
| Energiebron | AC-adapter |
| Voedingsspanning | 110 - 240 V |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Hologram, Uv-effect |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Dubbelzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 600 dpi |
| Coderingstype | Contact- en contactloze codering |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 750 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 190 |
| Compatibele materialen | CR79, CR80 |
| Inclusief | Deze Prima 8-printer wordt geleverd met een handleiding, een Snelstartgids, 2 voedingskabels (US en EU stekker), een reinigingskaart, een kaartstapelaar, een USB-kabel, een pincet en handschoenen. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Plus |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part does not contain an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 17 January 2023 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |