Omschrijving
De Magicard E+ personaliseert extra lange kaarten voor ticketing en accreditaties. Lange kaarten bieden meer ontwerpmogelijkheden en superieure zichtbaarheid en worden daarom veel gebruikt voor beveiligingsbadges bij sport- en muziekevenementen.
- Verbeter de zichtbaarheid van uw merk - Print extra lange kaarten die meer ruimte bieden om met uw merk een blijvende indruk te maken. Voeg QR-codes toe om snel toegang te krijgen tot planningen, deelnemers, sprekers en sponsors van evenementen, beurzen of conferenties en zo de ervaring van de deelnemers te verbeteren.
- Flexibel - Kaarten tot 110 mm lang kunnen in kleur worden geprint met de dubbele printmodus. De printer kan ook tot 140 mm lange voorbedrukte kaarten verwerken: daarbij wordt een zone in formaat CR80 (86 x 54 mm) in één keer volledig in kleur geprint, of een zone van maximaal 109 x 54 mm met behulp van de dubbele printmodus. In monochrome modus kan over de volledige lengte van een kaart van 140 x 54 mm worden geprint. De lengte van de kaartinvoer kan van 86 tot 140 mm worden aangepast.
- Efficiënt en tijdbesparend - Print een full-colour kaart in 23 seconden en monochrome kaarten in 6 seconden. De Magicard E+ is uitermate betrouwbaar en makkelijk in te stellen, en kan in uw bestaande netwerkinfrastructuur worden geïntegreerd.
- Veilig - De HoloKote beveiligingstechnologie van Magicard voegt een watermerk toe aan de kaart terwijl deze wordt geprint. Hiervoor zijn geen extra materialen vereist en dit kan aan een individueel logo-ontwerp worden aangepast. Zo geniet u van echte beveiliging zonder extra kosten.
- Superieure kwaliteit - De Magicard E+ beschikt over een breed kleurenspectrum waardoor elke afdruk levendig en kleurrijk is. Perfect voor foto's, bedrijfslogo's en andere afbeeldingen.
- Codering van smartcards en magneetstripkaarten - Print en programmeer uw smartcard in één keer (alleen CR80-kaarten)
| Artikelnummer | 322631 |
| Bestelreferentie | 4500-0023-EP-3 |
| Totaal aantal per pak | 1 Stuk(s) / Doos |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Toepassing | Algemene identificatie, Beveiligingsidentificatie, Labels voor de gezondheidszorg en ziekenhuizen, Site-identificatie |
| Basishoeveelheid | 1 |
| Merk | Magicard™ |
| Land van oorsprong | United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
| Afmeting - Breedte (mm) | 210 mm |
| Afmeting - Hoogte (mm) | 251 mm |
| Afmeting - Diepte (mm) | 386 mm |
| Gewicht (kg) | 4.7 kg |
| Afmeting | 210 mm (B) x 251 mm (H) x 386 mm (D) |
| Kleur | Wit |
| Connectie Opties | Ethernet, USB 2.0 type A hostpoort (1 achter) |
| Schermtype | Eenkleurig lcd-scherm |
| Keyboardtype | Geen |
| Besturingssysteem | Linux, Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.7.x, Windows® 10, Windows® 11 |
| Energiebron | AC-adapter |
| Toevoersysteem | Automatisch, Handmatig |
| Visuele beveiliging | Holokote, Holopatch |
| Printtechnologie | Thermische transfert |
| Printerfuncties | Dubbelzijdig printen |
| Kleurmogelijkheden | Full colour |
| Resolutie (dpi) | 300 dpi |
| Coderingstype | Contact- en contactloze codering |
| Elektronische beveiliging | Digitale vernietiging |
| Printerbeveiliging | Kensington-slot |
| Printsnelheid eenkleurig (per uur) | 750 |
| Printsnelheid meerkleurig (per uur) | 156 |
| Compatibele materialen | CR80 |
| Inclusief | Deze Magicard E+ printer wordt geleverd met een kaartinvoerlade, een kaartuitvoerlade, een voedingseenheid (inclusief UK en EU kabel), een USB-kabel, een reinigingskaart en een Snelstartgids. |
| Garantie | 3 jaar MagiCover Plus |
| Instructies voor veilig gebruik | SUI_Magicard_Products.pdf |
| UNSPSC | 45101519 |
| RoHS Compliance Status | Het artikel is conform met de RoHS Directive 2011/65/EU en aanvulling 2015/863 |
| REACH SVHC Status | Part contains an SVHC |
| REACH Kandidatenlijst | 23 January 2024 |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |
| Goedkeuring/Conformiteit | CE, UKCA |
| Kan worden verstuurd naar | Europa |